Návšteva divadla

Dňa 25. októbra 2011 po niekoľkomesačnej prestávke navštívila Sp. B v rámci hodiny slovenský jazyk a literatúra opäť priestory divadla KONTRA. V minulosti mali možnosť vidieť predstavenia Žena v čiernom a Rum a vodka. Tentokrát sledovali osudy hrdinov novonaštudovanej hry Hamlet.

Divadlo s komornou atmosférou ponúklo divákom netradičné spracovanie snáď najznámejšej Shakespearovej tragédie. V poldruhahodinovom hereckom maratóne sa striedali roly divadelných postáv v prevedení hercov Petra Čižmára a Petra Cibulu. Po skončení hry strávili študenti spolu s protagonistami ďalšiu polhodinku v neformálnom rozhovore a využili tak možnosť dozvedieť sa zaujímavosti zo zákulisia. Záujem a srdečná nálada sa odrážali v tvárach všetkých zúčastnených – fotogaléria.

Spomínané predstavenie navštívia v mesiaci november aj ďalšie štyri triedy našej školy.

Danka Osvaldová

Dátum pridania26.10.2011 23:35