JaPoŠko-vá atmosféra

V poradí už tretie popoludnie s Javorkou Po Škole sa opäť vydarilo. Pozrite si v albume na FB zopár vydarených záberov. Samozrejmou súčasťou boli aj prijímačky „na nečisto“, kde sa mohli budúci študenti 8 – ročného gymnázia otestovať v znalostiach zo slovenského jazyka a matematiky.

Vychutnali sme si vynikajúce anglické divadlo v prevedení bilingvalistov pod záštitou Arthura Smitha, ktorý si skutočne dal záležať na príprave a výsledok stál za to! Rovnako sme sa tešili bábkovému divadlu našich primanov, anglickým hrám, či ruským pesničkám :) Z vedných oblastí sme si vyskúšali chemické čary, pitvu na biológii, veľkonočné vajíčka na fyzike, „slepé mapy“ na geografii, či digitálny svet logických hier na informatike.

Radi by sme sa poďakovali všetkým deťom, ktorí prišli a rovnako všetkým učiteľom, ktorí sa na príprave JaPoŠko – vého popoludnia podieľali.

Vaša Javorka :)

Dátum pridania02.04.2014 18:56