Termín podávania prihlášok na 8-ročné štúdium

Vážení rodičia, milí žiaci!

Gymnázium Javorová poskytuje už dvadsaťdva rokov kvalitné vzdelanie v intelektuálne vyrovnanom kolektíve žiakov, ktorí sú po maturite schopní plynulo komunikovať v cudzom jazyku a úspešne študovať na rôznych typoch vysokých škôl na Slovensku i v zahraničí.

V školskom roku 2014/2015 otvárame 2 triedy osemročného štúdia s rozšíreným vyučovaním cudzích jazykov a informatiky pre žiakov po 5. ročníku ZŠ. Podmienkou prijatia je absolvovanie prijímacej skúšky zo slovenského jazyka a matematiky. Presné kritériá prijímacieho konania možno nájsť v sekcii Prijímacie skúšky. Ak tam odpoveď na svoje otázky nenájdete, pokojne sa nás spýtajte online pomocou formulára.

V prípade, že by ste mali akékoľvek problémy či už s podávaním prihlášky alebo s dostavením sa na prijímacie pohovory, ochotne Vám poradíme na tel. č. : +421 53 4425651 alebo osobne na Javorovej č. 16.

A na záver ešte samotný termín podávania prihlášok: je to 10. 4. 2014, tak nezmeškajte ;)

Dátum pridania04.04.2014 00:24
KategórieOznamy