ISIC/EURO<26 pre tento šk. rok

Vážení študenti, v týždni od 6. – 10. 10. 2014 máte poslednú šancu zadovážiť si platný preukaz ISIC/EURO<26 či už na dopravu, alebo na množstvo zliav, ktoré s preukazom získaš.

Ako na to?

Ešte nie ste držiteľom karty?

V prípade záujmu si vyzdvihnite u p. ekonómky Kolačkovskej (kancelária vedľa skriniek s prezúvkami) Žiadosť o vydanie preukazu . Vyplnenú (v prípade neplnoletých žiadateľov aj rodičmi podpísanú) žiadosť a poplatok 20€ odovzdajte spätne p. Kolačkovskej. (Pozn: Poplatok 10 eur je za vystavenie preukazu/čipovej karty (životnosť karty je 5 rokov) a ďalších 10 eur je poplatok za známku na jeden školský rok (od septembra do septembra)

Stiahnite si žiadosť: Ziadost ISIC E26 NEW.pdf

Máte kartu z minulého roku?

Zakúpte si u p. Kolačkovskej známku ISIC 09/2015 . Môžete si tým predĺžiť platnosť zliav do septembra 2015 a získať tak špeciálnu kupónovú knižku. Tá Vás bude oprávňovať na bonusové zľavy. Zoznam zliav si môžete pozrieť tu . Cena známky je 10€

V prípade, že ste si ešte stále nestihli predĺžiť platnosť Vašich kariet pre ich použitie v doprave, máte tento týždeň poslednú šancu ;) . (Odporúčame túto možnosť využiť hlavne maturantom a študentom predmaturitných tried, nakoľko by výhody karty mohli určite využiť či už pri cestovaní na prijímacie pohovory, prípadne na DOD na jednotlivých univerzitách či už v SR alebo iných krajinách Európy)

Monika Sedláková

Dátum pridania05.10.2014 20:38