Zuzka a Martin - postupujúci "financmajstri"

Zuzka a Martin - postupujúci "financmajstri"

23. januára bolo oficiálne ukončené prvé kolo finančno-vedomostnej súťaže Finančná olympiáda pre študentov stredných škôl. Od jeho spustenia, t.j. počas viac ako dvoch mesiacov, sa doň zapojilo 4 400 študentov z takmer polovice (292) stredných škôl na Slovensku.

Druhé kolo štartuje 16. februára a potrvá do 27. marca. Zúčastní sa ho 500 najúspešnejších študentov z prvého kola. Nás môže tešiť, že medzi tými najúspešnejšími sú aj naši Javoráci – Zuzka Černická a Martin Makara, ktorí si úspešne preverili svoje finančné vedomosti a s prehľadom obstáli v početnej konkurencii.

Pre postupujúcich je v druhom kole pripravený o niečo náročnejší online test ako tomu bolo v prvom kole. Behom 40 minút budú musieť zodpovedať 16 otázok (výberom správnej odpovede z 3 možností) a zároveň vypočítať 4 slovné úlohy s finančnou tématikou.

Zuzka a Martin! Obom Vám v druhom kole držíme palce. Sme presvedčení, že svoje vedomosti a poznatky dokážete efektívne zúžitkovať pri riadení svojich financií vo Vašom ďalšom živote.

Autorka článku: Mgr. Ivana ŠťastnáDátum pridania12.02.2015 08:15
AutorJavorka
KategórieOznamy, PK SJL - DEJ - NOS - GEO, Úspechy
NálepkyŽiadne


Cisco