KomPrax - "Umenie a čo s ním"

Tento týždeň sa rozbehla fotografická súťaž „Umenie a čo s ním“. Cieľom tejto súťaže je priblížiť umenie pomocou fotografií a poskytnúť naň viacero pohľadov. Bola by som veľmi rada, keby ste sa zapojili práve Vy a ukázali nám Váš pohľad pomocou fotografie, Váš malý príbeh na obrázku. Či už ste skúsený fotograf alebo len nadšené dieťa, veľmi radi uvítam Vašu prácu. Podmienky tejto súťaže sú jednoduché. Stačí si vybrať 5 najlepších fotografií na nižšie uvedené témy, zaslať ich na e-mailovú adresu umenieacosnim@gmail.com v čo najlepšej kvalite a uviesť svoje osobné údaje v podobe Vášho mena, tel. čísla a veku. Uzávierka súťaže je 31. decembra 2011.

Témy:

1. Umenie byť výnimočný
  2. Svetlo umenia
  3. Ako vnímam umenie ja

Verím, že sa mnohí z Vás zapoja a že práve Vy prostredníctvom tejto súťaže v sebe nájdete skrytého umelca! S otázkami sa obráťte na žiačky sexty A alebo svoju otázku zašlite na vyššie spomínanú e-mailovú adresu.

Lenka Kleinová, sexta A

Dátum pridania14.12.2011 21:34