Javorácke lyžiaraky

Tak a máme za sebou ,,Javorácke“ lyžiarske kurzy. Tercia a druháci ich zvládli na jednotku a čo je dôležité, hlavne bez ujmy na zdraví. Žiaci T.A si vyskúšali svahy v Novej Ľubovni a v malebnej dedinke Litmanová. Študenti II.A a II. B zase v slnkom zaliatej Tatranskej Lomnici.

Užili sme si peknú lyžovačku, niečo nové sa naučili, spoznali a videli ďalší kúsok našej krásnej vlasti a v Lomnici nám na chvíľku robil spoločnosť aj prezident Slovenskej republiky. Lyžiaraky priniesli účastníkom nezabudnuteľné dojmy a zážitky. Neskutočné boli výhľady a scenéria slovenskej prírody, k tomu úžasný pocit zo skvelej jazdy, trošku adrenalínu, niekedy strach v očiach a prekonanie samého seba. Žiaci si užili spoločný život na hoteli, testovali si svoje priateľstvá a vzťahy. Veľké bolo aj pokušenie vystreliť si z učiteľov, porušovať pravidlá a najmä vykašľať sa na večierku a žiť až do rána. Nuž čo, aj to patrí ku každému správnemu lyžiaraku :P.

Najlepšie je to zažiť na vlastnej koži, no ak ste nemali takú príležitosť, tak niečo z atmosféry lyžiarskych kurzov si môžete vychutnať aj prostredníctvom fotografií.

Mgr. Ľubomír Vojčík

Dátum pridania23.03.2016 09:55