Týždeň so stážistami z AIESEC

Milí Javoráci,

čaká nás ďalší netradičný týždeň. Zo stereotypu nás vytrhnú dvaja stážisti z medzinárodnej organizácie AIESEC. Šancu spoznať cudzie kultúry nám prinesie Iryna Nesterchu z Ukrajiny a Ahmed Zaki Jamal z Egypta, vysokoškoláci zapojení do programu s cieľom rozšíriť kultúrne povedomie o iných krajinách medzi žiakmi slovenských škôl.

Projekt je navrhnutý tak, aby spestril výučbu a rozšíril žiakom obzory. Je zložený z prezentácií, workshopov a diskusií vedených zahraničnými lektormi.

Príležitosť stretnúť sa s nimi budú mať študenti bilingválneho štúdia. V pondelok 6. 2. 2017 budú diskutovať s maturantami z V. B a doplnia ich vybraní študenti z mladších ročníkov. V ďalších dňoch sa môžu tešiť študenti IV. B, III. B a III. A. O ďalšej organizácii Vás budeme včas informovať.

Dátum pridania03.02.2017 10:42
KategórieOznamy