DOD pre bilingválne štúdium

Zaujíma vás ako to u nás naozaj vyzerá? Chceli by ste sa už teraz zoznámiť nielen so svojimi budúcimi spolužiakmi, ale aj so študentmi, ktorí už na Javorku chodia? Práve pre vás – ôsmakov a deviatakov, ktorí ešte stále uvažujú, či je naša škola tým správnym miestom práve pre nich, je tu 13. február. Príďte sa pozrieť na trošku netradičný deň otvorených dverí, počas ktorého môžete

v čase od 8.00 do 12.00 získať dôveryhodné informácie o štúdiu priamo od tých najpovolanejších (našich študentov), môžete si urobiť čaj v našej študovni, môžete nakuknúť do cvičných testov študijných predpokladov a do testu z anglického jazyka, pri ktorom vám bude ochotne asistovať jeden z našich angličtinárov a o 9.00 a 10.30 vás všetkých čakajú „ice breaker games“ alebo tiež „lámanie ľadov“, počas ktorého môžete spoznať nielen tých, ktorí sa raz stanú vašimi spolužiakmi, ale aj našich prvákov a učiteľov.

Už teraz sa na vás tešíme.

Dátum pridania03.02.2017 12:23
KategórieOznamy, Uchádzačom o bilingválne štúdium