Neformálne vzdelávanie je „IN“

Neformálne vzdelávanie je „IN“

Dňa 30. 11. 2018 sme sa zúčastnili zaujímavého workshopu. Bol realizovaný pod záštitou Slovak Bussiness Agency v rámci projektu Národného podnikateľského centra. Tento projekt je určený mladým kreatívnym a inovatívnym ľuďom, ktorí uvažujú o komercializácii svojho nápadu či produktu. Workshop bol teda zameraný na úspešné odprezentovanie podnikateľského projektu či rôznych iných prezentácií a referátov.

Celé stretnutie prebiehalo neformálnym a skutočne pútavým a interaktívnym spôsobom. Okrem stručných a výstižných informácií sme sa zapájali aj do rôznych aktivít. Jednou z nich bola hra Telefón, v ktorej bolo našou úlohou poslať informáciu ďalšiemu spolužiakovi, ktorý to následne poslal ďalej. Bolo nesmierne vtipné sledovať, ako sa slová z definície o neformálnom vzdelávaní pomaly tratili, až ostalo jediné slovo z celej poučky a z toho nakoniec vzniklo: „Dobrý deň. Ratatata.“ Workshop bol veľmi akčný, plný rôznych aktivít, pri ktorých sme pracovali v skupinách na rôznych zadaniach. Následne sme svoje výsledky práce prezentovali ostatným a na vlastnej koži sme si tak mohli vyskúšať rôzne úskalia, ktoré nás môžu stretnúť pri prezentovaní.

Myslím, že môžem spokojne povedať za všetkých zúčastnených, že sme skutočne radi, že sme mohli byť súčasťou tohto workshopu. Zanechal v nás množstvo užitočných informácií o správnom prezentovaní, lepšej komunikácii a zároveň pozdvihol nášho tímového ducha.

Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie stretnutie ;)

Kristián Hossa, III. BDátum pridania12.12.2018 11:52
AutorMonika
KategórieOznamy
NálepkyŽiadne


Cisco