Nová školská psychologička medzi nami..

Ahoj študent/študentka!

Hlási sa k Tebe nový člen Javoráckeho kolektívu – školská psychologička. Volám sa Lucia Bafiová a väčšinu pracovného času trávim v obľúbenej študovni. Nájdeš ma tam v stredy od 7:30 do 10:00, vo štvrtky a piatky od 7:30 do 15:30.

Som tu pre Teba, ak:

a v mnohých iných prípadoch. Témy môžu byť rôznorodé, záleží len na Tebe. Je možné, že sa stretneme aj počas skupinových aktivít v triedach. Tie sa väčšinou týkajú sebapoznania a poznania ostatných spolužiakov/spo­lužiačok – k zlepšeniu vzťahov medzi vami. Pripájam sa k všeobecnému cieľu Javorky: aby sa tu všetci cítili čo najlepšie. Verím, že k tomu môžem aspoň trošku dopomôcť.

Pri práci sa riadim Etickým kódexom práce školského psychológa, ktorý vypracovala Asociácia školských psychológov. Jeho plné znenie nájdeš tu: http://www.aspsr.sk/…/etika-prace .

Nehanbi sa zaklopať na študovňu, som tu pre Teba ;)

Mgr. Lucia Bafiová

Dátum pridania12.03.2019 15:18