Účelové cvičenie

V nasledujúcich dňoch sa uskutoční teoretická príprava a praktická časť kurzu ochrany života a človeka (účelového cvičenia). V článku nájdete podrobnejší rozpis aktivít pre žiakov.

Zajtra, 5. 9. 2019, budú mať žiaci prímy – kvarty teoretickú prípravum ktorá bude prebiehať počas 1. až 4. vyučovacej hodiny. Upozorňujeme rodičov, že pre nich bude obed vydávaný už o 11:30!

Rozpis teoretickej prípravy nájdete nižšie teoret. časť.xlsx.

V piatok, 6.9.2019, sa žiaci prímy – sexty a žiaci 1. – 2. ročníka bilingválu zúčastnia účelového cvičenia v prírode, kde spoja poznatky z jednotlivých predmetov do súvislostí. Žiaci počas tohto cvičenia absolvujú rôzne zaujímavé aktivity zamerané na zdravotnícku prípravu, civilnú ochranu, pohyb v prírode a pod. Účelové cvičenie bude prebiehať v priestoroch školy a v Madaras parku. Upozorňujeme na dôležitosť primerane teplého oblečenia vzhľadom na počasie!

Dátum pridania04.09.2019 16:04
AutorMgr. Zuzana Ďurišková