Funny Day

Funny Day

je jednodňový detský tábor, ktorý organizuje CVČ pri našom gymnáziu. Koná sa v posledný deň vianočných prázdnin, kedy sú už rodičia vyčerpaní z vymýšľania programu pre deti.

Cieľom tábora je odlepiť deti od TV a mobilov, rozhýbať ich a prebudiť ich kreativitu.

pripravených aktivitách sa na deti tešia naša lektorka z Londýna Sarah, dlhoročný tréner Floorball club Young Arrows Gabriel, dobrovoľníci z Červeného kríža i s figurínou Ančou ;) , dievčatá z tanečných zoskupení Spiša a množstvo ďalších vedúcich a animátorov.

KEDY A KDE?

PRE KOHO JE URČENÝ?

AKO SA PRIHLÁSIŤ?

POPLATOK A ÚHRADA

Prihlásenie a úhradu poplatku je nutné zrealizovať najneskôr do 1.1. 2020 na číslo účtu IBAN: SK72 5200 000­0 0000 1170 5­399 . Do správy pre prijímateľa vložte: „Funny Day, meno a priezvisko dieťaťa“. Poplatok: 8€. V poplatku je zahrnuté kompletné stravovanie počas tábora a poplatok za materiál na voľnočasové aktivity.

NEPREHLIADNITE

KONTAKT

* CVČ si vyhradzuje právo zrušiť organizovanie tábora pri nedostatočnom počte prihlásených účastníkov alebo z prevádzkových dôvodov, ako aj zmeniť termín konania. O prípadnom zrušení či iných zmenách budú prihlásení účastníci oboznámení mailom, zaslaním SMS alebo telefonicky.Dátum pridania22.12.2019 22:45
AutorMonika
KategórieOznamy, Uchádzačom o osemročné štúdium
NálepkyŽiadne


Cisco