Záujemcom o bilingválne štúdium

Záujemcom o bilingválne štúdium

Vážení záujemcovia o bilingválne štúdium!

Myslíte to so štúdiom u nás vážne? V tom prípade Vám naša škola pre ľahšiu a kvalitnejšiu prípravu na prijímacie skúšky z anglického jazyka prináša

Požiadavky k prijímacím pohovorom z ANJ.pdf

Ak chcete mať konkrétnejšiu predstavu o tom, čo Vás čaká na teste z anglického jazyka, prípadne aj zistiť, kde sú Vaše rezervy, nahliadnite do cvičných prijímačkových testov z ANJ:

Kľúč k cvičnému testu DOD 2020.pdf Ak ste sa zúčastnili tohoročného dňa otvorených dverí 30. januára 2020, mali ste možnosť si jeden takýto test vyskúšať. V priloženom súbore nájdete kľúč správnych odpovedí. Zistite ako sa Vám darilo! ;)

Cvičný test k PS z ANJ_verzia_1.pdf (Ďalší cvičný test, ktorý bol použitý počas „prijímačiek na nečisto“ v roku 2019. Na jeho konci okrem správnych odpovedí nájdete aj vysvetlenie jednotlivých gramatických javov s odkazmi, kde si to môžete, v prípade potreby, doštudovať)

Cvičný test k PS z ANJ_verzia_2.pdf (ďalšia verzia cvičného testu, v závere sú uvedené správne odpovede)

Ak ste na základe týchto ukážkových testov zistili, že máte v nejakej oblasti medzery, prípadne len chcete mať istotu, že všetko, čo sa bude z angličtiny na prijímačkách vyžadovať, už máte v malíčku, využite možnosť zúčastniť sa bezplatného kurzu z anglického jazyka . Kurz sa bude konať v popoludňajších hodinách v dvoch rôznych termínoch; viac informácií získate po zaregistrovaní.

Vaša JavorkaDátum pridania18.02.2020 18:49
AutorMgr. Monika Sedláková
KategórieOznamy, Uchádzačom o bilingválne štúdium
NálepkyŽiadne


Cisco