Úspechy

Poďakovanie Prvosienkárom

13Apríl

podakovanie-prvosienkarom

Som veľmi rada, že aj toho roku sa naša p. učiteľka Daniela Lozanová ujala prípravy a nácviku jarného festivalu slova, hudby a tanca v cudzích jazykoch Prvosienka 3. Všetci, ktorí sme sa posadili vo štvrtok 12. 4. 2018 do nášho krásneho Spišského divadla, sme strávili krásny podvečer s našimi mladšími i staršími žiakmi. Vďaka vynikajúcim umeleckým kúskom sme na chvíľu zabudli na starosti a ponorili sa do sveta umenia v ktorom je dovolené snívať, stali sme sa na chvíľu lepšími, citlivejšími, lepšie naladenými a optimickejšími.

Na mladých chemikov sme opäť hrdí

09Apríl

na-mladych-chemikov-sme-opat-hrdi

V domácom kole chemickej olympiády kat.D, sa naši študenti I.B a K.A popasovali s neľahkými úlohami všeobecnej i anorganickej chémie a následne v chemickom laboratóriu riešili aj praktickú časť zameranú na prípravu oxidov, ako súčasť minerálnych farieb – pigmentov. V školskom kole museli vyriešiť náročný test a najlepší z nich postúpili do okresného kola.

Od zajtra maturujeme. Prinášame zopár informácií...

12Marec

od-zajtra-maturujeme-prinasame-zopar-informacii

Utorok, streda a štvrtok bude znamenať pre maturantov veľký deň. Prinášame zopár informácií, ktoré sa týkajú samotných maturantov, ako aj tých študentov, ktorých to čaká o nejaký ten rôčik ;)

Soňa opäť zlatá v krajskom kole Olympiády v anglickom jazyku

10Marec

sona-opat-zlata-v-krajskom-kole-olympiady-v-anglickom-jazyku

Gymnazium Javorova is very happy to announce that our student, Soňa Tomčíková, has once again come in first place at the English Olympiada in Kosice on Feb 14th, and will be going on to the finals in Bratislava. We're all very proud of her and we're keeping our fingers crossed for the next round. We're also very proud of our three other students who made it to the regional level.

Photo gallery

ME. Arthur T. Smith

Aj v piatok nás čaká zmena vyučovania

21Február

aj-v-piatok-nas-caka-zmena-vyucovania

Vážení rodičia, milí študenti!

Vzhľadom na to, že percento neprítomných žiakov zostáva stále vysoké, rozhodli sme sa ponechať upravené vyučovanie aj v piatok. Zvonenie pozri nižšie!

Školský šachový turnaj

12Február

skolsky-sachovy-turnaj

V dňoch 30.1. 2018 až 7.2.2018 sa na Gymnáziu Javorová 16 SNV uskutočnil Šachový turnaj Winter 2017–18.

Žiaci Prímy až Sexty hrali vyraďovacím systémom s obmedzeným časom na jednu partiu podľa veku. Ako sa im darilo?

Zlato v celoslovenskom kole Shakespeare Memorial

08December

zlato-v-celoslovenskom-kole-shakespeare-memorial

I'm bursting with pride to announce that our student, Marko Kacvinsky of Qvarta A, has won the Shakespeare Memorial competition in Bratislava. The competition took place on 7.12.2017, and Marko came in first place for his category, by reciting the poem „If“, by Rudyard Kipling.

We're all very thankful to Marko for his hard work and stellar performance, and we look forward to next year's competition.

ME. Arthur Thomas Smith

Ďalšia ponuka tréningového kurzu Erasmus+

21November

dalsia-ponuka-treningoveho-kurzu-erasmus

Zaujímaš sa o média, weblog aplikácie a prevenciu šírenia nenávistného prejavu v médiach? Ponúkame 3 voľné miesta na tréningovom kurze New Media and NGO v Izmire.

Chceš vedieť viac? Čítaj!

Ďalší ročník projektu na rozvoj podnikateľských zručností

20November

dalsi-rocnik-projektu-na-rozvoj-podnikatelskych-zrucnosti

Po minuloročnom vynikajúcom úspechu nášho tímu Flexboxákov v projekte na podporu podnikateľských zručností iNOVEum sa v tomto roku rozbieha nový ročník. Ďalší nádejní Javoráci sa chcú na problémy pozerať podnikateľskou optikou a rozvíjať svoje individuálne, inovatívne a kritické myslenie. Budeme držať palce ;)

Výmenné pobyty študentov

20Október

vymenne-pobyty-studentov

Vážení rodičia, milí študenti!

Ak máte záujem stráviť školský rok alebo polrok v cudzine, kdekoľvek na svete, nadišiel čas nad tým pouvažovať a rozhodnúť sa. ROTARY KLUB Spišskej Novej Vsi práve v tomto období prijíma žiadosti na školský rok 2018/2019.

Stránkovanie
[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22