PK TEV

Stránkovanie
1 2 3 [4] 5

Ako sme zvládli plavecký výcvik

28November

ako-sme-zvladli-plavecky-vycvik

V dňoch od 14.11. do 21.11.2013 sa na našej škole uskutočnil plavecký výcvik pre žiakov Sekundy A a Tercie A. Výcvik bol zameraný na získanie pohybových zručností v plávaní a zdokonaľovanie plaveckých techník ako prsia, kraul, znak a motýlik. Na záver plaveckého výcviku sa tradične uskutočňujú preteky v plávaní v disciplíne KRAUL a PRSIA. Účastníci pretekov boli rozdelení do troch družstiev, podľa výkonnosti.

Úspešní florbalisti

03November

uspesni-florbalisti

Našu školu už po niekoľko rokov úspešne reprezentujú mladí florbalisti. Všetko to začalo asi pred piatimi rokmi, keď sa partia septimanov rozhodla že si na našej škole spravia školskú florbalovú ligu. Dobrý nápad a množstvo zanietených chlapcov. Nič viac nebolo treba. Každotýždenné stretávanie sa, zápasy, emócie. To všetko lomcovalo s mnohými mladými dušami, ktorých srdcia začali biť pre deravú hokejku a loptičku. Presne dva roky po založení Javorka floorball league vzniká v Spišskej Novej Vsi prvý florbalový klub pod názvom Young Arrows.

JFC 2013 ...zvíťazili "Fukušima Fajtz"

19Október

jfc-2013-zvitazili-fukusima-fajtz

V piatok (18. októbra) sa počas Dňa otvorených dverí na Javorke uskutočnil tradičný floorbalový turnaj o pohár JAVORKA FLOORBALL CUP 2013. Do turnaja sa prihlásilo 8 tímov našej školy. Tímy súťažili v dvoch skupinách a po odohratí základnej časti nasledovali štvrťfinálové boje, z ktorých víťazi postúpili do semifinále.

Príďte si zahrať FLOORBALL

04Október

pridte-si-zahrat-floorball

Milí nadšenci floorballu a športu – srdečne Vás pozývame na turnaj JFC – Javorka Floorball Cup 2013, ktorý sa bude konať pri príležitosti Dňa otvorených dverí – 18. októbra 2013. Zaregistrujte sa na turnaj a dokážte, že váš tím je NAJLEPŠÍ:)

Hviezdy spišského basketbalu prídu na JAVORKU

17Apríl

hviezdy-spisskeho-basketbalu-pridu-na-javorku

T. FROST G. EVANS M. ACKER

Beseda sa uskutoční už tento štvrtok 18.4 počas 3.vyučovacej hodiny v anglickom jazyku. Športovci nás oboznámia so svojimi zážitkami zo sveta športu i o možnostiach štúdia v Amerike.

Informácia k lyžiarskému výcviku

07Február

V pondelok 11. februára 2013 začína lyžiarský výcvik pre triedy 1.B, Kv.A, Kv.B. Dovoľte, aby sme vás upozornili na doplňujúce informácie:

• odchod sa koná o 8.00 z parko­viska OC MADARAS
  • študenti, ktorí ešte nezaplatili účastnícky poplatok, ho donesú v deň odchodu na výcvik
  • všetci si musia vziať so sebou preukaz poistenca

Prajeme veľa snehovej zábavy.

Poďakovanie za sponzorský dar

23Január

Naše gymnázium sa veľmi potešilo sponzorskému daru vo výške 1600 eur, ktorý nám venovali spoločnosti:

• POLLEO PARTNERS, s.r.o Bratislava
  • ŠPORT RETTER Spišská Nová Ves

Radi by sme sa preto čo najsrdečnejšie horeuvedeným firmám poďakovali a popriali im veľa pracovných a osobných úspechov. Sponzorský dar bol použitý na obnovu športových pomôcok. Ešte raz – srdečná vďaka!

S pozdravom Mgr. Zuzana Retterová

Naši basketbalisti opäť v celoslovenskom finále

24Apríl

nasi-basketbalisti-opat-v-celoslovenskom-finale

Po získaní celkového víťazstva v obvodnom kole žiakov v basketbale, v ktorom bola konkurencia naozaj veľmi silná (stačí spomenúť nášho súpera vo finále ZŠ Hutnícku, minuloročného finalistu z majstrovstiev Slovenska), sme úspešne reprezentovali našu školu aj v krajskom kole, ktoré sa konalo 3.4.2012 v Ko­šiciach. Krajským kolom sme prešli bez prehry, porazili sme Michalovce, Rožňavu a vo finále sme si poradili so ZŠ Bruselskou z Košíc 46:23.

Šport v mesiaci december

15Január

sport-v-mesiaci-december

Aj v mesiaci december žiaci našej školy žali úspechy na športovom poli.

Skvelé 1. miesto v obvodnom kole v basketbale dosiahli naši žiaci: Macejko, Dovčík, Pižem, Korfanta, Kamenický R., Verbovský, Bučák, vybojovali si tak účasť na majstrovstvá kraja, kde sa niektorí z nich prebojovali už po tretí krát v rade. Pevne dúfame, že nadviažu na vynikajúce výsledky z predchádzajú­cich rokov,

Absolventský futbalový turnaj 2011

02Január

absolventsky-futbalovy-turnaj-2011

Dňa 30.12.2011 sa uskutočnil v Športovej hale v Spišskej Novej Vsi 3. ročník podujatia Absolventský futbalový turnaj, na ktorom sa zúčastnilo 10 mužstiev rozdelených do 2 skupín. Víťazom turnaja sa stalo mužstvo tohtoročných maturantov pod názvom A2012 v zložení D. Vartovník, M. Ďurša, J. Dlugoš, E. Fehér, P. Fabián, M. Kovalčík, a ďalší, pred mužstvami A2003(J. Králl) a A2007(R. Boroš). Vecné ceny do turnaja venovala rodina Maršalekova, za ktoré jej srdečne ďakujeme.

Stránkovanie
1 2 3 [4] 5