PK TEV

1 2 3 4 [5]

Absolventský futbalový turnaj

16December

Organizačný výbor pozýva bývalých študentov, súčasných študentov, ale aj rodičov a priateľov školy na 3. ročník podujatia Absolventský futbalový turnaj, ktoré sa uskutoční 30. decembra 2011 v Športovej hale v Spišskej Novej Vsi.

Výkop prvého zápasu je o 7,30 hod., predpokladaný koniec je 15,00 hod. Podrobnejšie informácie – rozlosovanie, organizačné pokyny môzete získať na adrese jozo11.stofko(za­vináč)gmail.com alebo v deň konania turnaja.

Pravidlá si môžete pozrieť tu: Pravidlá turnaja.pdf

Mgr. Ľubomír Duch

Radosť aerobičiek v Košiciach

29November

Ani v Košiciach naše nadšenkyne aerobicu nesklamali. Na krajskom kole aerobicu v Košiciach sa naše dievčatá v štvorhodinovom maratóne predviedli, ako sa patrí. Už v januári bude na najúspešnejšiu štvoricu z nich čakať reprezentácia na celoslovenskom kole. Držte teda už teraz prsty Juliane Sopkovej, Anne Liteckej, Simone Streberovej, Monike Hozovej a Kataríne Halásovej !

Veríme, že nesklamú a v tvrdej konkurencii dokážu celému Slovensku, že aj v menšom mestečku sa dá robiť veľký šport.

Krásny úspech v aerobicu

22November

krasny-uspech-v-aerobicu

Na obvodnom kole aerobikového maratónu, ktorý po dvojročnej odmlke organizovalo dňa 22.11. 2011 Centrum voľného času v Spišskej Novej Vsi, sa naše dievčatá umiestnili na prvých troch priečkach.

Cezpoľný beh

03Október

cezpolny-beh

Máme za sebou prvú súťaž z kalendára SAŠŠ  – Majstrovstvá okresu v Cezpoľnom behu, do ktorej sa úspešne zapojili aj naši žiaci.

Výsledky OČAP

21September

Ráno 16. septembra 2011, za krásneho slnečného počasia, vyrazili študenti Javorky pod vedením pedagógov na praktickú časť účelového cvičenia, aby tak zúročili vedomosti, ktoré sa naučili v predchádzajúcej výuke teórie ochrany života a prírody. Cieľom bol Košiarny briežok. Ten leží v severnej časti Slovenského raja asi 5 kilometrov západne od mesta Spišská Nová Ves.

Stránkovanie
1 2 3 4 [5]