Študentská rada

Stránkovanie
1 [2] 3 4 5

Chýba ti na škole knižnica?

13Október

chyba-ti-na-skole-kniznica

Chcel by si sa podieľať na vytvorení jej modernejšej online verzie? Študentská rada prichádza s nápadom, ako vytvoriť sieť požičiavania kníh medzi študentmi našej školy. Ak máš doma knihy, ktoré by si rád poskytol aj ostatným,

Prejsť na celý článok

Študentská kvapka krvi

26November

studentska-kvapka-krvi

sa uskutočnila na JAVORKE aj v tomto školskom roku. 22. novembra 2016 darovali osemnásťroční študenti spolu so svojimi učiteľkami tekutinu najvzácnejšiu, svoju krv. Reagovali tak na výzvu Slovenského červeného kríža, ktorá sa v tomto roku niesla v duchu hesla Nech si, aký si, potrebujeme aj tvoju krv!

Prejsť na celý článok

Milý spolužiak, spolužiačka...

13September

mily-spoluziak-spoluziacka

..máš nápad, ako našu školu urobiť ešte lepšou? Vieš, čo tu tebe a tvojim spolužiakom chýba? Chceš spoznať nových ľudí a podeliť sa o svoje nápady? Páči sa ti myšlienka „Študenti pre školu – škola pre študentov“? Tak sa staň súčasťou našej študentskej rady. Zoznam kandidátov do blížiacich sa volieb sa uzatvára v pondelok 19.9. Prihlásiť sa môžeš

Prejsť na celý článok

Slávka o výmennom programe v Španielsku

17Jún

slavka-o-vymennom-programe-v-spanielsku

Slávka patrí k tichším študentom nášho bilingválu. Pravdepodobne ju na chodbách kričať ani pobehovať neuvidíš, avšak koncom minulého roka ten malý nepokojný objaviteľ v nej vyhral a tak sa vydala na trojmesačný výmenný program do Španielska. Ako to celé prebiehalo a čo tam zažila si môžeš prečítať v jej príspevku. Je trošku dlhší, avšak vynikajúco sa číta ;)

Prejsť na celý článok

Vianočná burza

21December

vianocna-burza

Hola hola kamaráti z Javorky! Či hou hou hou? S Vianocami je tu aj tradičná vianočná burza. Máme pre Vás zopár tipov ako stráviť posledný deň školy. Pozývame všetkých v utorok k nám do školy. Pripravili sme si pre vás:

Prejsť na celý článok

Ako bolo v Steel parku v Košiciach...

20December

ako-bolo-v-steel-parku-v-kosiciach

Zmeranie si elektrickej aktivity svojho mozgu, „hranie“ sa s robotmi, skúmannie „chrumkavosti“ jedla či vytváranie vlastného reliéfu zeme… to a mnoho ďalšieho si užili výhercovia skvelej celojavoráckej hry, ktorú pre študentov pripravila Študentská rada Javorky pri príležitosti Dňa študentstva. Už samotná súťaž bolo zážitkom, no trieda, ktorá získala najviac bodov, si užila viac ;)

Prejsť na celý článok

Študentská rada pozdravuje všetkých Javorákov a Javoráčky!

03December

studentska-rada-pozdravuje-vsetkych-javorakov-a-javoracky

Možno sa Vám už dostalo do uší, že v piatok sa na Javorke uskutoční mikulášsky deň.

Čo na Vás čaká a ako môžete urobiť krajšieho Mikuláša Vy niekomu?

  • KDE? Na hornej chodbe pri resting area.
  • ČO? Je toho viac. Čítaj ďalej!

Prejsť na celý článok

Priprav sa na Deň študentstva!

15November

priprav-sa-na-den-studentstva

Ak pozorne sleduješ všetky oznamy a plagáty, istotne Ti neuniklo, že 18. novembra (v stredu) sa na Javorke uskutoční Deň študentstva. Na Teba a Tvoju triedu čaká pätnásť zaujímavých aktivít, ktoré overia vaše všestranné schopnosti a tímového ducha.

  • Dokážete v časovom limite nájsť kľúč a utiecť z Javorky?

Prejsť na celý článok

Možnosti pre Teba: Erasmus+

12November

moznosti-pre-teba-erasmus

Chceš cestovať a spoznávať nové kultúry?

Chceš získať nové skúsenosti a ničím nenahraditeľné osobné kontakty v zahraničí?

Si študentom Javorky a máš 17 rokov a viac?

Vyplň formulár na adrese http://bit.ly/EplusTy a príď v pondelok 16. novembra o 13.30 do učebne č. 13 na informačné posedenie k projektu Erasmus+.

Konferencia o mládeži

11November

konferencia-o-mladezi

Rada mládeže Košického kraja pozýva členov študentských rád, pracovníkov s mládežou, zástupcov občianskych združení a organizácií pracujúcich s mládežou na území Spiša na Konferenciu „Aktivizujme sa!“ dňa 20. novembra 2015, o 10:00 hod. v priestoroch Gymnázia, Javorová 16, Spišská Nová Ves. Svoju účasť prosím potvrďte najneskôr do 16. novembra 2015 registračným formulárom

Program konferencie si môžete pozrieť tu: Program konferencie.pdf

Stránkovanie
1 [2] 3 4 5

Cisco