Študentská rada

Stránkovanie
1 2 3 [4] 5

Príďte si zahrať FLOORBALL

04Október

pridte-si-zahrat-floorball

Milí nadšenci floorballu a športu – srdečne Vás pozývame na turnaj JFC – Javorka Floorball Cup 2013, ktorý sa bude konať pri príležitosti Dňa otvorených dverí – 18. októbra 2013. Zaregistrujte sa na turnaj a dokážte, že váš tím je NAJLEPŠÍ:)

Prejsť na celý článok

Príležitosť pre Teba!

05September

prilezitost-pre-teba

alebo ako využiť svoj potenciál…

Chcel by si zdokonaliť svoje komunikačné schopnosti? Chceš vylepšiť svoje myslenie? Či dozvedieť sa viac o financiách a biznise? … a navyše to všetko počas školy? Ak si odpovedal kladne – je tu pre teba projekt KomPrax ! :-) Že čo to je…?? čítaj!

Prejsť na celý článok

Zvolili sme MISS internet Javorka 2013!

30Apríl

zvolili-sme-miss-internet-javorka-2013

Dnes ste priamym hlasovaním zvolili tvár školy! V posledných týždňoch ste mali možnosť vybrať si spomedzi 9 finalistiek tú jedinú :) Treba povedať, že všetky dievčatá sú nádherné a zaslúžia si uznanie. Vyhrať však môže iba jedna – a my už vieme, ktorá to je…

Prejsť na celý článok

Miss internet Javorka 2013

19Marec

miss-internet-javorka-2013

Milé slečny! Ste odvážne, sebavedomé a máte nádherný úsmev? Máme niečo pre vás – staňte sa tvárou školy a vyhrajte miss. Ako? Študentská rada našej školy vyhlasuje súťaž, do ktorej sa môžete zapojiť. Prihlásiť sa môžete osobne u členov študentskej rady. Podrobnosti nájdete na facebookových stránkach školy.

Prejsť na celý článok

Protestné zhromaždenie študentov

18December

protestne-zhromazdenie-studentov

Študentská rada gymnázia v spolupráci so štud. radami ostatných stredných škôl v meste organizuje protestné zhromaždenie študentov na podporu požiadaviek učiteľov, ktoré sa uskutoční 18.12. 2012 o 12.00 hod pred radnicou mesta.

Prejsť na celý článok

Deň študentstva

03December

den-studentstva

19. novembra 2012 sa na našej škole uskutočnil Deň študentstva. Hneď zrána sme si pripomenuli udalosti , ktoré sa odohrali v roku 1939 v Prahe a podmienili vznik tohto dňa. Potom však nastal čas na zábavu a žiaci sa začali zúčastňovať rôznych aktivít , ktoré pre nich študentská rada v spolupráci s učiteľmi pripravila.

Prejsť na celý článok

ISIC/EURO<26

04Jún

isic-euro-26

Všetci študenti našej školy vo veku od 12 rokov majú možnosť objednať si medzinárodný preukaz ISIC/ EURO<26. Tento preukaz poskytuje študentovi mnoho výhod: karta nahrádza žiacke zľavové preukazy na MHD, SAD a železnice, ponúka výrazné zľavy v mnohých obchodných reťazcoch a predajniach… Viac informácií na www.studentskypreukaz.sk .

Prejsť na celý článok

Voľby zástupcu študentov do Rady školy

18Apríl

Milí spolužiaci!

Voľby zástupcu študentov do Rady školy sa uskutočnia v stredu (25.4.2012) v priebehu 3. a 4. vyučovacej hodiny v priestoroch jedálne školy.

Prejsť na celý článok

Deň sv. Valentína

02Február

den-sv-valentina

Nič, skutočne nič sa neoplatí žiť bez lásky, všetok zmysel života sa naplní tam, kde je láska.

(D. Bonhoeffer)

Dňa 14.2.2012, t.j. na sv. Valentína, sa budú rozdávať Valentínky. Ak chcete niekoho potešiť alebo mu vyjadriť obdiv či skryté city, stačí, aby ste mu poslali Valentínku.

Prejsť na celý článok

KomPrax - "Jediné, čo nám nik nevezme, je náš rozum"

16December

Vedomostná súťaž s názvom Jediné, čo nám nik nevezme, je náš rozum na Javorke. Je to súťaž podobná relácii Milionár. Z publika budú po jednom vybraní šiesti ludia, ktorí si sadnú do „horúceho kresla“, kde im moderatorka položí 15 otazok. Po každej garantovanej úrovni (každá piata otazka) súťažiaci získa cenu. Posledných 5 otázok budú súťažiaci oceňovaní špecialnymi cenami. Súťaž sa bude odohrávať 21.12.2011 (streda) od 8:00 do 10:00.

Projekt je financovaný zo zdrojov EÚ.

Zmerať si sily srdečne pozýva Róbert Reiberger

Stránkovanie
1 2 3 [4] 5

Cisco