Uchádzačom o osemročné štúdium

Pre uchádzačov o osemročné štúdium

Stránkovanie
[1] 2

Informácia pre uchádzačov o 8-ROČNÉ ŠTÚDIUM

06Máj

informacia-pre-uchadzacov-o-8-rocne-studium

Vážení rodičia a milí piataci,

keďže sa zmenili termíny podávania „Prihlášok na SŠ“ a termíny prijímacieho konania, upozorňujeme Vás na nasledovné dôležité termíny a fakty:

Ako sme si poradili na Javorke? Fungujeme ONLINE!

04Máj

ako-sme-si-poradili-na-javorke-fungujeme-online

Je to už 10. týždeň, čo malí aj veľkí Javoráci nenavštívili svoju Javorku. Už pred jarnými prázdninami sme mali informácie o tom, že vo svete i v Európe vystrája nebezpečný vírus. A tak sa stalo, že po jarných prázdninách naši Javoráci do školy už ani nenastúpili. Všetko sa zmenilo. Možno nám čas ukáže, že na niečo to bolo dobré. “Vysvetlíme vám to…”

Upozornenie pre záujemcov o bilingválne a 8-ročné štúdium

03Apríl

upozornenie-pre-zaujemcov-o-bilingvalne-a-8-rocne-studium

Vážení uchádzači o štúdium na Javorke!

Minister školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky podľa § 150 ods. 8 zákona č.245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „školský zákon“) svojim rozhodnutím 2020/10610:1-A1030 :

• mimoriadne prerušuje školské vyučovanie v školách od 30. marca 2020 do odvolania; riaditelia škôl zabezpečia podľa podmienok a možností samoštúdium žiakov prostredníctvom elektronickej komunikácie s pedagogickými zamestnancami ško­ly,
  • určuje termíny rozhodujúce pre organizáciu školského roka 2019/2020 takto:

Japoško - zabav sa po škole ;)

18Február

japosko-zabav-sa-po-skole

Pozývame všetky deti z Javorky i mimo Javorky, ako aj všetkých nových záujemcov o osemročné štúdium u nás na ďalšie vedecko – populárne popoludnie s Japoškom.

Môžete sa tešiť na zaujímavé aktivity plné prekvapení z premetov fyzika a biológia. Záujemcovia o osemročné štúdium (žiaci 5. ročníka základnej školy) si budú môcť vyskúšať prijímačky na nečisto – tentokrát zo slovenského jazyka. Počas týchto aktivít detí si rodičia budú môcť vypočuť oficiálne informácie o osemročnom štúdiu a popýtať sa kompetentných na otázky, ktoré ich v súvislosti so štúdiom u nás zaujímajú.

Kedy? Už v stredu 26. 2. 2020 o 14.30 na Javorke.

Tešíme sa vás ;)

Vaša Javorka

Funny Day

22December

funny-day

je jednodňový detský tábor, ktorý organizuje CVČ pri našom gymnáziu. Koná sa v posledný deň vianočných prázdnin, kedy sú už rodičia vyčerpaní z vymýšľania programu pre deti.

Cieľom tábora je odlepiť deti od TV a mobilov, rozhýbať ich a prebudiť ich kreativitu.

OZNAM pre prijatých uchádzačov do 8-ročného štúdia

17Máj

oznam-pre-prijatych-uchadzacov-do-8-rocneho-studia

Zápis do prvého ročníka 8-ročného štúdia pre školský rok 2019/2020 sa uskutoční v dňoch 20. a 21. mája v čase od 8,00 hod. do 15,30 hod. v riaditeľni školy.

Zákonný zástupca prinesie Rozhodnutie o prijatí a Zápisný lístok, ktorý vydá ZŠ.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

PaedDr. Ingeborg Skalská, riaditeľka školy

14Máj

vysledky-prijimacieho-konania

Vážení rodičia, milí uchádzači o štúdium.

Výsledky prijímacieho konania do prímy osemročného štúdia v školskom roku 2019/2020 si môžete pozrieť v tomto dokumente:

17Máj

vysledky-prijimacieho-konania

Vážení rodičia, milí uchádzači o štúdium.

Výsledky prijímacieho konania do prímy osemročného štúdia v školskom roku 2018/2019 si môžete pozrieť v tomto dokumente:

Výsledková listina 2018 - osemročné štúdium.pdf

Všetky ďalšie potrebné informácie sa dozviete z rozhodnutia, ktoré Vám v najbližších dňoch príde poštou v papierovej podobe na adresu zákonného zástupcu.

S pozdravom PaedDr. Ingeborg Skalská, riaditeľka školy

Informácia pre záujemcov o štúdium na Javorke

06Február

informacia-pre-zaujemcov-o-studium-na-javorke

Všetkým uchádzačom, ktorí už netrpezlivo čakajú na tohoročné kritériá prijímacích pohovorov na Javorku, prinášame nové informácie.

V sekcii Prijímacie skúšky alebo Kritériá prijatia nájdete aktuálne kritériá prijímacích pohovorov pre šk. rok 2018/2019 prerokované pedagogickou radou 26. 1. 2018.

10Máj

Vážení rodičia, milí uchádzači o štúdium.

Výsledky prijímacieho konania pre osemročné štúdium do prímy v školskom roku 2017/2018 si môžete pozrieť v tomto dokumente:

Výsledková listina - osemročné štúdium.pdf

PaedDr. Ingeborg Skalská, riaditeľka školy