Najbližšie udalosti

Predĺžené veľkonočné prázdniny

17Apríl

predlzene-velkonocne-prazdniny

Veľkonočné prázdniny sa začínajú vo štvrtok, 18. apríla 2019 a trvajú do utorka 23. apríla 2019.

Na stredu, 24. apríla vyhlasujem riaditeľské voľno z dôvodu Dňa učiteľov.

Nástup do školy je vo štvrtok, 25. apríla 2019. Prajem všetkým príjemný oddych a šťastný návrat do školy.

Ingeborg Skalská, RŠ

Korupcia – skutok sa deje…

11Apríl

korupcia-skutok-sa-deje

… pod týmto názvom sa v piatok, 5. apríla 2019 uskutočnila na pôde našej školy prednáška, ktorej hlavným aktérom bol JUDr. plk. Peter Kovařík – riaditeľ Kancelárie Bezpečnostnej rady SR a riaditeľ sekcie prevencie korupcie na Úrade vlády SR.

Korupcia je dlhodobý spoločenský problém, ktorý dáva určitej skupine ľudí pocit nadradenosti. Keďže sa za nejaký čas zaradíme do pracovného života, je celkom možné, že ani nás táto téma v realite neminie. Dať za výborne realizovanú službu dezert, kvety? Je to dar, vyjadrenie vďaky, alebo už úplatok?

Poďakovanie

10Apríl

podakovanie

Milí Prvosienkári,

prijmite naše veľké srdečné poďakovanie za krásny zážitok, ktorý ste nám pripravili vo štvrtok 4.4.2019 v Redute. Naše srdcia i duše sa tešili pri každom jednom umeleckom vystúpení bez rozdielu. Krása, radosť, úprimnosť a srdečnosť vašich vystúpení vyvolala na našich tvárach úsmevy a v našich očiach slzičky.

Recitovať, či spievať v cudzích jazykoch nie je vôbec jednoduché.

Nenechajte si ujsť!

03Apríl

nenechajte-si-ujst

Milí študenti, vážení rodičia,

srdečne vás všetkých pozývame na umelecké predstavenie poézie, prózy, hudby a tanca PRVOSIENKA, ktoré pre nás s radostným nadšením pripravujú naši nadaní žiaci a kolegyne pod vedením Danky Lozanovej.

Príďte si oddýchnuť a pookriať do koncertnej sály Reduta a vezmite aj svojich známych a priateľov. Tešíme sa na stretnutie s vami.

Štvrtok, 4.4.2019, so začiatkom o 17,00 hod. ;)

Inge Skalská

Testovanie 9

02Apríl

testovanie-9

Milí kvartania!

Zajtra Vás čaká celoslovenské testovanie T9. V súvislosti s týmto testovaním Vám chceme pripomenúť základné informácie o organizovaní a priebehu dňa.

• príchod do školy najneskôr do 7:45
  • najneskôr o 7:55 buďte pred pridelenou učebňou
  • testovanie bude ukončené približne o 11:45
  • o 12:00 budú mať prihlásení stravníci obed

Po obede už vyučovanie pre Vás nepokračuje.

Želáme Vám úspešný testovací deň!

>> Archív aktualít