Najbližšie udalosti

Blíži sa koniec školského roka

19Jún

blizi-sa-koniec-skolskeho-roka

Milí rodičia a žiaci!

V poslednom júnovom týždni sa nevyučuje podľa rozvrhu. Na tieto dni sú naplánované triednické práce a výmena učebníc.

Výmena učebníc je plánovaná nasledovne:

• triedy bilingválneho štúdia – v pondelok
  • triedy P.B – T.B – v utorok
  • triedy P.A – Sp.A – v stredu

Obedy pre triedy príma až kvarta budú v dňoch 25.-27.6.2019 (utorok – štvrtok) vydávané o 12:00. Obedy pre vyššie triedy budú v dňoch 25.-27.6.2019 (utorok – štvrtok) vydávané o 12:25. V piatok bude obed už od 10:00.

Z dôvodu uzávierky stravného v školskej jedálni upozorňujeme, že ak sa chce niekto z obeda odhlásiť, nech tak urobí do 26.6.2019 do 8:00. Po tomto termíne to nebude možné!

Zároveň žiadame rodičov, aby vyrovnali prípadné nedoplatky v školskej jedálni.

Za porozumenie a dochvíľnosť ďakujeme

Teoretická časť kurzu ochrany života a zdravia

19Jún

teoreticka-cast-kurzu-ochrany-zivota-a-zdravia

Milí rodičia a žiaci!

V pondelok bude počas 1. – 4. vyučovacej hodiny prebiehať teoretická časť kurzu OŽaZ pre triedy príma až kvarta. Upozorňujeme rodičov, že obed bude týmto triedam vydávaný už od 11:30 a vyučovanie v daný deň nepokračuje.

Kam na vysokú? Kam po strednej?

17Jún

kam-na-vysoku-kam-po-strednej

Milí študenti prinášame Vám aktuálny prehľad možností štúdia na vysokých školách. Pozrite si elektronický časopis Kam na vysokú a informácie v ňom Vám iste pomôžu sa správne rozhodnúť! Pre tých, ktorí sa chcú rovno po strednej škole zaradiť na pracovný trh, sú uvedené aj mnohé pracovné príležitosti.

Plus pripravuje sa výstava Kam na vysoku dna 17.10.2019 v pri­estoroch hotela Satel v Poprade. Na podujatí očakávame účasť slovenských a zahraničných vysokých škôl. Na jeseň Vás budeme informovať o tom, aké školy sa budu na výstave prezentovať.

Holá, Malaga!

13Jún

hola-malaga

Tak znie priateľský pozdrav, ktorý znie z každej strany po príchode do jedného z najväčších a najznámejších letovísk v španielskej oblasti, zvanej Andalúzia.

25-členná skupinka študentov Javorky spolu so svojimi učiteľkami mala možnosť pobudnúť pár slnečných dní v tomto meste a užiť si tak dejepisnú exkurziu na pobreží Stredozemného mora.

Olympijský deň 2019

13Jún

olympijsky-den-2019

Dňa 6.6.2019 sa naša škola zapojila do projektu ,,Olympijský deň“, ktorý sa organizuje v rámci celého Slovenska. Na našej škole sa ho zúčastnili žiaci ročníkov príma až kvarta. Súťažilo sa v atletickom viacboji, vo volejbale a vo futbale. Žiaci boli rozdelení v 2.kategóriách – mladší žiaci (príma, sekunda) a starší žiaci (tercia, kvarta). Súťažilo sa vo volejbale, futbale a atletickom trojboji. A ako sa im darilo? Pozrite si kompletné výsledky:

>> Archív aktualít