Najbližšie udalosti

OTVORENE O EXTRÉMIZME A AKTUÁLNYCH TÉMACH

11Október

otvorene-o-extremizme-a-aktualnych-temach

V utorok 16.10.2018 sa žiaci vyšších ročníkov (kvinta – oktáva a triedy bilingválneho odboru) zúčastnia premietania dokumentu a prednášky spojenej s diskusiou, ktorú organizuje občianska iniciatíva Zabudnuté Slovensko.

Chemický výskum s Robom Reibergerom

10Október

chemicky-vyskum-s-robom-reibergerom

Keďže úspechy našich absolventov so záujmom sledujeme aj po tom, čo opustia brány Javorky, vedeli sme, ako sa Robovi darí a čomu sa aktuálne venuje. A keď sme sa dozvedeli, že je momentálne doma, poprosili sme ho, či by našim terajším študentom, ktorí sa v tomto období rozhodujú, kam ďalej v živote, neprišiel porozprávať o svojej ceste a ďalších možnostiach, s čím on súhlasil.

Písanie listov je IN !

09Október

pisanie-listov-je-in

Aj keď moderné technológie ovládli našu spoločnosť, na písanie listov nemôžeme zanevrieť. Pani učiteľka Bašistová je tu s projektom písania si listov s inými žiakmi škôl v Európe, ale aj mimo nej. Zapoj sa aj TY! Aké to má výhody? Nuž …Dáme sedem dôvodov:

Čo nás čaká na Deň jazykov na Javorke?

24September

co-nas-caka-na-den-jazykov-na-javorke

Už túto stredu nás čaká Deň jazykov na Javorke! Zapíš sa na jednotlivé aktivity v pondelok alebo utorok cez veľkú prestávku! Spolu sa pozrieme, prečo sú jazyky dôležité a aké záhady a čará v sebe nesú. Bude vás čakať 5 – 6 povinných aktivít, ktoré …

Bronzová cena vojvodu z Edinburghu už aj na Javorke

17September

bronzova-cena-vojvodu-z-edinburghu-uz-aj-na-javorke

Naši študenti sa v školskom roku 2017/2018 zapojili do programu DofE – Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu ( https://www.dofe.sk/sk/o-programe/ ). Aby úspešne ukončili bronzovú úroveň programu, museli sa venovať plneniu úloh v štyroch oblastiach, v ktorých sa snažili rozvinúť svoje schopnosti a charakterové vlastnosti pre reálny život a stanovili si svoje vlastné ciele.

>> Archív aktualít