Najbližšie udalosti

Štvrťstoročnica Javorky

stvrtstorocnica-javorky

Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves oslavuje štvrťstoročie aktívnej, zmysluplnej a neúnavnej výchovno-vzdelávacej práce, zameranej na prípravu žiakov na ďalšie štúdium. Už dvadsaťpäť rokov formuje mladých ľudí, rešpektujúc pritom potreby jednotlivca, ktorý je schopný uplatňovať v živote etické a humánne hodnoty.

Organizácia vyučovania v stredu 18.10.2017

organizacia-vyucovania-v-stredu-18-10-2017

Vážení rodičia, milí študenti!

Pri príležitosti osláv 25. výročia založenia našej Javorky bude v stredu upravené vyučovanie. Študenti kvinty až oktávy a študenti bilingválneho odboru budú končiť vyučovanie po 3. hodine (o 10:35). Študenti prímy až kvarty budú končiť vyučovanie po 4. hodine (o 11:30). Obed sa bude vydávať od 10:35. V prípade odhlásenia z obeda na stredu tak urobte najneskôr v utorok.

Zber papiera

zber-papiera

Od pondelka 16.10. do piatka 20.10.2017 môžeš doniesť do školy starý papier. Pri bráne Ťa bude čakať p. uč. Cvengrošová s pomocníkmi. Čím viac papiera donesieš, tým máš väčšiu šancu získať pre triedu fantastickú tortu na konci školského roka. Zberom starého papiera tiež dávame najavo, že si vážime prírodu a podieľame sa na pomoci pre ňu. Papier môžeš doniesť každý deň v tomto týždni od 7:00 do 7:45 a popoludní od 13:30 do 16:00 (POZOR: v stredu len dopoludnia!).

Vedeli ste, že 1 tona zberového papiera zachráni 17 stromov?

Chýba ti na škole knižnica?

13Október

chyba-ti-na-skole-kniznica

Chcel by si sa podieľať na vytvorení jej modernejšej online verzie? Študentská rada prichádza s nápadom, ako vytvoriť sieť požičiavania kníh medzi študentmi našej školy. Ak máš doma knihy, ktoré by si rád poskytol aj ostatným,

Diana na konferencii JA Mladý líder 2017

12Október

diana-na-konferencii-ja-mlady-lider-2017

Spomínate si ešte na naše šikovné študentky Aďku Bellušovú a Dianu Blahutovú, ktoré sa minulý školský rok zapojili v rámci seminára z ekonómie do súťaže Bankomat nápadov? So svojim projektom pomoci Útulku Šťastný psík v Matejovciach nad Hornádom si v národnom kole vybojovali 3. miesto.

Okrem vecnej ceny si dievčatá zároveň „vysúťažili“ možnosť zúčastniť sa v dňoch 19. – 22. 9. 2017 konferencie s názvom JA Mladý líder 2017, ktorá sa konala v Bellušských Slatinách.

>> Archív aktualít