Najbližšie udalosti

16Február

oznam-pre-rodicov

OZNAM

Vážení rodičia, milí študenti!

Z dôvodu vysokého výskytu chrípkových ochorení na odporúčanie regionálneho hygienika prerušuje riaditeľstvo školy vyučovací proces od pondelka 19. 2. 2018 do utorka 20. 2. 2018. V uvedených dňoch nebude v prevádzke ani školská jedáleň.

Vyučovanie bude pokračovať v stredu 21. 2. 2018.

Z toho dôvodu sa presúva i začiatok lyžiarskeho kurzu študentov tercie na stredu 21. 2. 2018. Miesto a čas zrazu študentov ostáva nezmenené, podľa pôvodných pokynov p. Vojčíka.

Vedenie školy

Informácia pre záujemcov o štúdium na Javorke

06Február

informacia-pre-zaujemcov-o-studium-na-javorke

Všetkým uchádzačom, ktorí už netrpezlivo čakajú na tohoročné kritériá prijímacích pohovorov na Javorku, prinášame nové informácie.

V sekcii Prijímacie skúšky alebo Kritériá prijatia nájdete aktuálne kritériá prijímacích pohovorov pre šk. rok 2018/2019 prerokované pedagogickou radou 26. 1. 2018.

Oboznámenie s projektom NAPPPA 2017 – 2020

29Január

oboznamenie-s-projektom-napppa-2017-2020

Milí študenti Kv. A a I. B, vážení rodičia,

naša škola bola vybraná na účasť v projekte NAPPPA (Národný akčný plán pre podporu pohybovej aktivity na roky 2017–2020).

Realizácia úloh v prieskume bude prebiehať v 2. polroku školského roka 2017/2018, a to v mesiacoch február až apríl v triedach PRVÝCH ROČNÍKOV a ukončí sa zberom výstupných dát v prvom polroku školského roka 2019/2020 v triedach tretích ročníkov u tých istých študentov.

Hodnotenie 1. polroku školského roka

29Január

hodnotenie-1-polroku-skolskeho-roka

Vážení rodičia, milí študenti!

V stredu 31. 1. 2018 sa končí prvý polrok tohoto šk. roka. Študentom prímy až kvinty osemročného štúdia budú na piatej, ostatným študentom gymnázia na šiestej vyučovacej hodine vydané výpisy vysvedčení. Po týchto triednických hodinách sa ďalšie vyučovanie ruší. Polročné prázdniny nás čakajú v piatok 2. 2. (jednodňové) a v škole sa opätovne zídeme v pondelok 5. 2. 2018.

Nestačí Vám výpis, potrebujete vysvedčenie? Čítajte ďalej…

JAVORÁCKA kvapka krvi

19December

javoracka-kvapka-krvi

Krv je najdôležitejšou tekutinou v našom tele, no niektorí ľudia jej niekedy nemajú dostatok. Preto sme sa my, študenti, v sprievode pani profesorky Ďuriškovej, Cicmanovej a Užákovej rozhodli dňa 5. decembra 2017 ísť darovať krv.

>> Archív aktualít