Študentská rada

Úlohou Študentskej rady je chrániť a obhajovať študentov našej školy a vytvárať vhodné podmienky pre záujmovú činnosť študentov našej školy. Informujeme študentov o pripravovaných akciách, spolupracujeme s vedením školy a s inými organizáciami.
Štatút študentskej rady.pdf

Okrem mnohých iných aktivít, ŠR organizačne zabezpečuje pravidelné celoškolské podujatia ako sú:

Členmi ŠR v školskom roku 2018/2019 sú:

Príď medzi nás aj ty!

Z našich aktivít:

Kam na vysokú? Kam po strednej?

17Jún

kam-na-vysoku-kam-po-strednej

Milí študenti prinášame Vám aktuálny prehľad možností štúdia na vysokých školách. Pozrite si elektronický časopis Kam na vysokú a informácie v ňom Vám iste pomôžu sa správne rozhodnúť! Pre tých, ktorí sa chcú rovno po strednej škole zaradiť na pracovný trh, sú uvedené aj mnohé pracovné príležitosti.

Plus pripravuje sa výstava Kam na vysoku dna 17.10.2019 v pri­estoroch hotela Satel v Poprade. Na podujatí očakávame účasť slovenských a zahraničných vysokých škôl. Na jeseň Vás budeme informovať o tom, aké školy sa budu na výstave prezentovať.

Prezidentské voľby na Javorke

07Február

prezidentske-volby-na-javorke

Prvé kolo simulovaných volieb na post prezidenta SR sa bude na našej škole konať v stredu 13.2. 2019.

Tieto simulované voľby organizuje OZ Pre stredoškolákov a ďalšie informácie o ich aktivitách si môžete nájsť na na linku https://www.studentskevolby.sk/.

Študentské voľby sú apolitický projekt, ktorý nemá a ani nesmie tvoriť študentom názory, ale vedie ich k tomu, aby si vytvárali vlastné názory a otvorili diskusiu o témach spojených s inštitúciou prezidenta.