Bilingválne štúdium

V prípade, že máš záujem študovať v anglickom jazyku – sme to pravé pre Teba!

Ako sa k nám dostať? Je to jednoduché !

1. vyplň a pošli prihlášku – môžeš to urobiť už po 8. ročníku ZŠ alebo klasicky po ukončení 9. ročníka ZŠ.

Termín podania prihlášky na základnej škole je do 20. februára 2018.

Termín doručenia prihlášky na strednú školu je do 28. februára 2018.

1. dostav sa na prijímacie skúšky  – vo forme psychotestov (zistíme tvoje jazykové a študijné predpoklady) a testu z ANJ (učivo základnej školy).

Čo by si mal ešte vedieť?

V prípade potreby si je možné vytlačiť túto elektronickú prihlášku (obojstranne, prvé dve strany dokumentu).

Poď k nám :) Tešíme sa na Teba!

v Paríži

Vyberáme z článkov:

Výsledky prijímacieho konania

01Apríl

vysledky-prijimacieho-konania

Vážení rodičia, milí uchádzači o štúdium.

Výsledky prijímacieho konania pre bilingválne štúdium v anglickom jazyku do 1. ročníka v školskom roku 2019/2020 si môžete pozrieť v tomto dokumente:

Výsledková listina 2019 - bilingválne štúdium.pdf

Všetky ďalšie potrebné informácie sa dozviete z rozhodnutia, ktoré Vám príde poštou v papierovej podobe na adresu zákonného zástupcu.

S pozdravom PaedDr. Ingeborg Skalská, riaditeľka školy

Priprav sa na prijímačky na bilingvál

29Január

priprav-sa-na-prijimacky-na-bilingval

Vážení záujemcovia o bilingválne štúdium!

Myslíte to so štúdiom u nás vážne? V tom prípade Vám naša škola pre ľahšiu a kvalitnejšiu prípravu na prijímacie skúšky z anglického jazyka prináša

Požiadavky k prijímacím pohovorom z ANJ.pdf

Ak chcete mať konkrétnejšiu predstavu o tom, čo Vás čaká na teste z anglického jazyka, prípadne aj zistiť, kde sú Vaše rezervy, nahliadnite do cvičných prijímačkových testov z ANJ:

Pozývame na Deň otvorených dverí – aktualizácia

29Január

pozyvame-na-den-otvorenych-dveri-aktualizacia

Uvažujete o štúdiu v bilingválnej podobe v anglickom jazyku? V tom prípade je pre Vás deň D 30.január 2019. Presne vtedy totiž organizujeme Deň otvorených dverí, kedy môžete prísť k nám zistiť info o štúdiu, prijímačkách, môžete zažiť ukážky hodín vyučovaných v ANJ, pozhovárať sa s aktuálnymi študentmi, stretnúť učiteľov, lektorov zo zahraničia a urobiť si tak presný pohľad na štúdium u nás!

Pozývame žiakov 8-meho a 9-teho ročníka základných škôl, ale aj rodičov, babky, dedkov, kamošov či našich priaznivcov :) Tešíme sa na Vás!

Pridané 29.1.2019:

Erasmus+ tentokrát v Srbsku

01December

erasmus-tentokrat-v-srbsku

V dňoch 12. – 19. októbra 2018 sme my, Maruška Dučáková, Miriam Vašková, Lívia Garčalová, Marianna Kotradyová, Kristián Hosa a ja, pani učiteľka Dominika Bašistová, vycestovali za medzikultúrnym dobrodružstvom do mestečka Velika Plana v Srbsku v rámci projektu Erasmus+ s názvom G.A.M.E. (Games and multicultural Europe).

Hodnotenie škôl podľa INEKO

21November

hodnotenie-skol-podla-ineko

Spoločnosť INEKO (Inštitút pre ekonomické a sociálne reformy) prináša už tradične rebríček hodnotenia stredných a základných škôl za uplynulý školský rok 2017/ 2018. Výsledkom hodnotenia je číselný údaj na stupnici do 10, pričom vyššie číselné hodnoty znamenajú lepší výsledok.