Bilingválne štúdium

V prípade, že máš záujem študovať v anglickom jazyku – sme to pravé pre Teba!

Ako sa k nám dostať? Je to jednoduché !

1. vyplň a pošli prihlášku – môžeš to urobiť už v 8. ročníku ZŠ alebo klasicky, v 9. ročníku ZŠ.

Termín podania prihlášky na Tvojej základnej škole je do 20. februára.

1. dostav sa na prijímacie skúšky , ktoré sa skladajú z dvoch častí: psychotest (zistíme tvoje jazykové a študijné predpoklady) a test z ANJ (učivo základnej školy).

Určite sa príď pozrieť na Deň otvorených dverí, ktorý každoročne pre záujemcov organizujeme, tam sa dozvieš viac. ;)

Z čoho pozostáva štúdium u nás a aké budeš mať ako náš absolvent možnosti, sa dozvieš v aktuálnych oficiálnych dokumentoch v sekcii Školský vzdelávací program.

Viac o tom, ako budú vyzerať prijímačky sa môžeš dočítať Kritériách prijatia na biligvál.

No v krátkosti ti môžeme prezradiť, že:

Poď k nám :) Tešíme sa na Teba!

v Paríži

Vyberáme z článkov:

Záujemcom o bilingválne štúdium

18Február

zaujemcom-o-bilingvalne-studium

Vážení záujemcovia o bilingválne štúdium!

Myslíte to so štúdiom u nás vážne? V tom prípade Vám naša škola pre ľahšiu a kvalitnejšiu prípravu na prijímacie skúšky z anglického jazyka prináša

Požiadavky k prijímacím pohovorom z ANJ.pdf

Ak chcete mať konkrétnejšiu predstavu o tom, čo Vás čaká na teste z anglického jazyka, prípadne aj zistiť, kde sú Vaše rezervy, nahliadnite do cvičných prijímačkových testov z ANJ:

Pozývame záujemcov o bilingvál

14Január

pozyvame-zaujemcov-o-bilingval

Si ôsmak alebo deviatak?

Riešiš kam na strednú školu?

Si šikovný a otvorený všetkým možnostiam?

Rád cestuješ a spoznávaš nové krajiny?

V tom prípade príď 30. januára 2020 zistiť niečo viac o bilingválnom štúdiu v anglickom jazyku u nás!

Londýn 2019

14Január

londyn-2019

Tak tento výlet do Londýna bol fakt zážitok“. Myslím si, že toto by vám povedal každý, kto s nami na tomto výlete bol. Ak mám byť úprimná zážitok to bol aj po organizačnej stránke, pretože ako to už s plánovaním výletov býva, vždy sa niečo trochu skomplikuje. V našom prípade bol kameňom úrazu let, ktorý sa preložili o deň neskôr, čo zasa spôsobilo, že sme nemali ubytovanie na poslednú noc. Ale naše šikovné pani učiteľky to samozrejme zvládli a hotel na poslednú noc sa im podarilo vybaviť.

LRN2 be Intercool2ral, Štokholm, Švédsko 2019

25Október

lrn2-be-intercool2ral-stokholm-svedsko-2019

Javorka tentokrát zamierila na sever. Cieľom mládežníckej výmeny bola pre nás opäť trošku netradičná destinácia – Švédsko.

A ako tú výmenu vnímali samotní študenti?

Koncom prázdnin, v termíne od 28. augusta do 4. septembra, sme sa štyria spolužiaci z III.B zúčastnili mládežníckej výmeny vo Švédsku, ktorá niesla názov LRN2 be Intercool2ral. Na projekte sa okrem nás zúčastnili mladí ľudia z ďalších piatich krajín, a to – Bulharsko, Taliansko, Švédsko, Srbsko, Rakúsko.

Kus Javorky na Azorských ostrovoch

22Október

kus-javorky-na-azorskych-ostrovoch

Táto mládežnícka výmena KA1 programu Erasmus+ sa konala v Ponta DelGada na Azorských ostrovoch a ako už názov Going green našepkáva, bola zameraná na životné prostredie.

A čo si z nej odniesli naši Javoráci? Čítajte ďalej ;)