Bilingválne štúdium

V prípade, že máš záujem študovať v anglickom jazyku – sme to pravé pre Teba!

Ako sa k nám dostať? Je to jednoduché !

1. vyplň a pošli prihlášku – môžeš to urobiť už po 8. ročníku ZŠ alebo klasicky po ukončení 9. ročníka ZŠ.

Termín podania prihlášky na základnej škole je do 20. februára 2018.

Termín doručenia prihlášky na strednú školu je do 28. februára 2018.

1. dostav sa na prijímacie skúšky  – vo forme psychotestov (zistíme tvoje jazykové a študijné predpoklady) a testu z ANJ (učivo základnej školy).

Čo by si mal ešte vedieť?

V prípade potreby si je možné vytlačiť túto elektronickú prihlášku (obojstranne, prvé dve strany dokumentu).

Poď k nám :) Tešíme sa na Teba!

v Paríži

Vyberáme z článkov:

Erasmus+ tentokrát v Srbsku

01December

erasmus-tentokrat-v-srbsku

V dňoch 12. – 19. októbra 2018 sme my, Maruška Dučáková, Miriam Vašková, Lívia Garčalová, Marianna Kotradyová, Kristián Hosa a ja, pani učiteľka Dominika Bašistová, vycestovali za medzikultúrnym dobrodružstvom do mestečka Velika Plana v Srbsku v rámci projektu Erasmus+ s názvom G.A.M.E. (Games and multicultural Europe).

Hodnotenie škôl podľa INEKO

21November

hodnotenie-skol-podla-ineko

Spoločnosť INEKO (Inštitút pre ekonomické a sociálne reformy) prináša už tradične rebríček hodnotenia stredných a základných škôl za uplynulý školský rok 2017/ 2018. Výsledkom hodnotenia je číselný údaj na stupnici do 10, pričom vyššie číselné hodnoty znamenajú lepší výsledok.

Výsledky prijímacieho konania

10Apríl

vysledky-prijimacieho-konania

Vážení rodičia, milí uchádzači o štúdium.

Výsledky prijímacieho konania pre bilingválne štúdium v anglickom jazyku do 1. ročníka v školskom roku 2018/2019 si môžete pozrieť v tomto dokumente:

Výsledková listina 2018 - bilingválne štúdium.pdf

Všetky ďalšie potrebné informácie sa dozviete z rozhodnutia, ktoré Vám príde poštou v papierovej podobe na adresu zákonného zástupcu.

S pozdravom PaedDr. Ingeborg Skalská, riaditeľka školy

Záujemcom o bilingválne štúdium

06Apríl

zaujemcom-o-bilingvalne-studium

Vážení rodičia, milí uchádzači o štúdium,

máme za sebou 1. kolo prvého termínu prijímacích skúšok pre bilingválne štúdium v anglickom jazyku do 1. ročníka v školskom roku 2018/2019. Iste už netrpezlivo čakáte na Vaše výsledky, avšak vzhľadom na to, že nás v utorok ešte čaká náhradný termín týchto skúšok, výsledkovú listinu zverejníme až po tomto termíne, teda v utorok 10. 4. po 11.00 hod. Za porozumenie ďakujeme.

Zápis prijatých študentov sa uskutoční 16. apríla 2018 (pondelok) od 10:00–15:30 a 18. apríla 2018 (streda) od 8:00–17:00 v riaditeľni školy. Zápis prijatého uchádzača je povinný vykonať jeho zákonná zástupca. K zápisu je potrebné priniesť zápisný lístok, ktorý vydá základná škola.

PaedDr. Ingeborg Skalská, riaditeľka školy

Informácia pre záujemcov o štúdium na Javorke

06Február

informacia-pre-zaujemcov-o-studium-na-javorke

Všetkým uchádzačom, ktorí už netrpezlivo čakajú na tohoročné kritériá prijímacích pohovorov na Javorku, prinášame nové informácie.

V sekcii Prijímacie skúšky alebo Kritériá prijatia nájdete aktuálne kritériá prijímacích pohovorov pre šk. rok 2018/2019 prerokované pedagogickou radou 26. 1. 2018.